Prof. Novák Zoltán - MAKIT elnök

Szakmai ajánlás

Tisztelt Allergia Képzett Iskola program Látogató!

A Magyar Allergológiai és Klinikai Immunológiai Társaság (MAKIT) vezetősége évek óta kíséri nagy figyelemmel azt az úttörő munkát, amit Papp Gábor kolléga végez az allergiás gyermekek körében. Kiváló klinikai megfigyelései, vizsgálatai mellett a betegoktatást is fontos feladatának tartja. Ennek keretében alapította meg az Allergia Képzett Iskola (AKI) programot, mely magas szakmai színvonalon segít mindenkit, AKI többet akar tudni az allergiás betegségekről, annak legsúlyosabb formájáról, AKI segíteni szeretne. Kiváló allergológus kollégákat maga köré gyűjtve rendkívül hasznos tanácsokkal látják el az olvasót, elsősorban azért, hogy az ételallergiás gyermekek biztonságosabb iskolai tartózkodását elősegítsék. Munkájukhoz a MAKIT minden szakmai segítséget megad. Kérem, hogy használják és ismeretségi körükben terjesszék, hogy minél több érintett gyermek iskolai biztonságát megteremthessük.